Zalasowa - Szynwałd - Tarnów

Rozkład Jazdy

Zalasowa - Szynwałd - Skrzyszów - Tarnów

ozn. D F D De D D D D D De De D
Zalasowa Podlesie - 05:35 - - - - - - - - - -
Zalasowa 04 - 05:37 - - - - - - - - - -
Zalasowa Kiosk - 05:39 - 07:15 - 10:15 - - - - 15:18 -
Zalasowa Górna 05:05 05:43 - 07:17 - 10:17 - - - - 15:20 -
Zalasowa Niżna 05:06 05:46 - 07:18 - 10:18 - - - - 15:21 -
Zalasowa Ogrodowa 05:07 05:48 - 07:19 - 10:19 - - - - 15:22 -
Szynwałd Granica 05:08 05:50 06:50 07:21 08:05 10:21 10:45 12:15 13:25 14:15 15:25 16:10
Szynwałd - Transformator 05:09 05:52 06:52 07:23 08:07 10:23 10:47 12:17 13:27 14:17 15:27 16:25
Szynwałd Ośr. Zdrowia 05:10 05:53 06:54 07:25 08:09 10:25 10:48 12:18 13:28 14:18 15:28 16:28
Szynwałd Magazyny 05:11 05:55 06:56 07:27 08:11 10:27 10:50 12:20 13:30 14:19 15:29 16:29
Szynwałd Szkoła 05:12 05:56 06:58 07:29 08:14 10:29 10:51 12:21 13:31 14:20 15:30 16:30
Szynwałd Japonia 05:13 05:57 07:00 07:31 08:16 10:31 10:53 12:22 13:32 14:21 15:32 16:32
Skrzyszów Granica 05:15 05:59 07:02 07:33 08:18 10:33 10:55 12:24 13:34 14:23 15:33 16:33
Skrzyszów Szkoła 05:17 06:02 07:04 07:35 08:20 10:35 10:57 12:26 13:36 14:25 15:35 16:35
Skrzyszów Górny 05:19 06:04 07:06 07:37 08:22 10:36 10:59 12:28 13:37 14:26 15:36 16:36
Skrzyszów Zabagnie 05:21 06:06 07:07 07:38 08:23 10:38 11:01 12:30 13:39 14:28 15:37 16:37
Skrzyszów Kościół 05:22 06:07 07:09 07:40 08:25 10:39 11:03 12:31 13:40 14:29 15:38 16:38
Skrzyszów Most 05:24 06:09 07:10 07:41 08:26 10:40 11:05 12:33 13:41 14:30 15:39 16:39
Skrzyszów Tartak 05:26 06:11 07:11 07:42 08:27 10:41 11:07 12:35 13:42 14:31 15:40 16:40
Skrzyszów Wiadukt 05:28 06:13 07:12 07:43 08:28 10:42 11:09 12:37 13:43 14:33 16:23 16:41
Skrzyszów Granica 05:29 06:14 07:13 07:44 08:29 10:43 11:10 12:38 13:44 14:34 15:42 16:42
Tarnów Potoczka B.S. 05:31 06:16 07:14 07:45 08:30 10:44 11:12 12:40 13:45 14:35 15:43 16:43
Tarnów Park B.S. 05:32 06:17 07:16 07:47 08:32 10:46 11:13 12:41 13:46 14:36 15:44 16:44
Tarnów Krogulskiego 05:33 06:18 07:17 07:48 08:33 10:48 11:14 12:42 13:47 14:37 15:45 16:45
Tarnów Sąd 05:34 06:19 07:18 07:49 08:34 10:49 11:15 12:43 13:49 14:38 15:46 16:46
Tarnów Łazienna 05:36 06:21 07:20 07:51 08:36 10:51 11:17 12:45 13:51 14:39 15:47 16:47
Tarnów Popiełuszki 05:38 06:23 07:23 07:54 08:38 10:53 11:19 12:47 13:53 14:41 15:49 16:49
Tarnów Dworzec - 06:25 - 07:56 08:40 10:55 - 12:49 13:55 - 15:50 16:51

Legenda

S – kursuje w dni nauki szkolnej D – kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku oprócz świąt
e – nie kursuje w okresie ferii letnich E – kursuje w dni robocze od poniedziałku do soboty oprócz świąt
P – Kurs do Zalasowej Podole 6 – kursuje w soboty