Tarnów - Szynwałd - Zalasowa

Rozkład Jazdy

Tarnów - Skrzyszów - Szynwałd - Zalasowa

ozn. D D D D D De D De De F DH DH
Tarnów Dworzec - - - 08:50 10:14 11:30 - 13:40 14:40 15:05 - 17:05
Tarnów Planty 05:40 06:28 07:30 08:52 10:15 11:32 12:55 13:41 14:42 15:09 16:05 17:07
Tarnów Wodna 05:41 06:29 07:31 08:54 10:17 11:34 12:56 13:43 14:44 15:11 16:07 17:09
Tarnów Sąd 05:42 06:30 07:32 08:56 10:19 11:36 12:57 13:44 14:46 15:13 16:09 17:11
Tarnów Krogulskiego 05:43 06:31 07:33 08:57 10:21 11:37 12:59 13:45 14:47 15:15 16:10 17:13
Tarnów Park B.S. 05:45 06:33 07:35 08:58 10:22 11:38 13:00 13:46 14:48 15:16 16:11 17:14
Tarnów Potoczka B.S. 05:46 06:34 07:36 08:59 10:23 11:40 13:01 13:47 14:49 15:18 16:12 17:15
Tarnów Granica 05:48 06:36 07:38 09:01 10:25 11:41 13:03 13:48 14:50 15:20 16:13 17:16
Skrzyszów Wiadukt 05:50 06:38 07:40 09:02 10:26 11:42 13:04 13:49 14:51 15:21 16:14 17:17
Skrzyszów Tartak 05:51 06:39 07:41 09:03 10:27 11:45 13:05 13:50 14:52 15:23 16:15 17:18
Skrzyszów Most 05:52 06:41 07:42 09:04 10:30 11:47 13:07 13:52 14:53 15:25 16:17 17:20
Skrzyszów Kościół 05:53 06:42 07:43 09:05 10:32 11:48 13:09 13:54 14:54 15:26 16:19 17:22
Skrzyszów Zabagnie 05:54 06:43 07:44 09:06 10:33 11:49 13:10 13:55 14:55 15:27 16:21 17:24
Skrzyszów Górny 05:55 06:44 07:45 09:07 10:34 11:51 13:11 13:56 14:56 15:29 16:22 17:25
Skrzyszów Szkoła 05:56 06:45 07:46 09:08 10:35 11:52 13:13 13:58 14:58 15:30 16:23 17:26
Szynwałd Granica 05:57 06:46 07:47 09:09 10:36 11:54 13:14 13:59 14:59 15:32 16:25 17:28
Szynwałd Japonia 06:00 06:48 07:50 09:10 10:38 11:56 13:15 14:01 15:01 15:33 16:26 17:29
Szynwałd Szkoła 06:02 06:49 07:52 09:11 10:39 11:57 13:17 14:03 15:02 15:35 16:27 17:30
Szynwałd Magazyn 06:03 06:50 07:53 09:13 10:40 11:58 13:18 14:05 15:04 15:36 16:29 17:31
Szynwałd Ośr. Zdrowia 06:04 06:51 07:54 09:14 10:41 11:59 13:19 14:06 15:05 15:38 16:30 17:33
Szynwałd Transformator 06:05 06:52 07:55 09:15 10:42 12:01 13:20 14:07 15:07 15:40 16:32 17:35
Szynwałd Granica 65:06 06:53 07:56 09:17 10:44 12:03 13:22 14:09 15:08 15:42 16:34 17:37
Zalasowa Ogrodowa - - - 09:18 - - - - 15:09 15:43 - -
Zalasowa Niżna - - - 09:19 - - - - 15:10 15:49 - -
Zalasowa Kiosk - - - 09:23 - - - - 15:14 15:51 - -
Zalasowa 27 - - - - - - - - - 15:53 - -
Zalasowa Podlesie - - - - - - - - - 15:55 - -

Legenda

S – kursuje w dni nauki szkolnej D – kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku oprócz świąt
e – nie kursuje w okresie ferii letnich E – kursuje w dni robocze od poniedziałku do soboty oprócz świąt
P – Kurs do Zalasowej Podole 6 – kursuje w soboty