Tarnów - Skrzyszów - Łękawka

Rozkład Jazdy

Tarnów - Skrzyszów - Łękawica - Łękawka

ozn. D S E S D E D S 6 S E D D De
Tarnów Dworzec - - - 08:20 09:25 11:00 12:50 13:30   14:30 15:15 16:30 18:15  
Tarnów Planty 06:10 06:35 07:10 08:21 09:26 11:01 12:51 13:31 13:45 14:31 15:16 16:31 18:16 19:15
Tarnów Wodna 06:11 06:36 07:11 08:23 09:28 11:03 12:53 13:33 13:47 14:33 15:18 16:33 18:18 19:16
Tarnów Sąd 06:12 06:37 07:12 08:25 09:30 11:05 12:55 13:35 13:49 14:35 15:20 16:35 18:20 19:17
Tarnów Park 06:13 06:38 07:13 08:26 09:31 11:06 12:56 13:36 13:50 14:36 15:21 16:36 18:21 19:19
Tarnów Potoczka 06:15 06:40 07:15 08:28 09:33 11:08 12:58 13:38 13:51 14:38 15:23 16:38 18:23 19:21
Tarnów Granica 06:17 06:42 07:17 08:30 09:35 11:10 13:00 13:40 13:52 14:40 15:25 16:40 18:25 19:22
Skrzyszów Wiadukt 06:18 06:43 07:18 08:31 09:36 11:11 13:01 13:41 13:53 14:41 15:26 16:41 18:26 19:23
Skrzyszów Tartak 06:20 06:45 07:19 08:33 09:38 11:13 13:03 13:43 13:54 14:43 15:28 16:43 18:28 19:24
Skrzyszów Most 06:21 06:46 07:20 08:34 09:39 11:14 13:04 13:44 13:55 14:44 15:29 16:44 18:29 19:25
Skrzyszów Kościół 06:22 06:47 07:21 08:35 09:40 11:15 13:05 13:45 13:56 14:45 15:30 16:45 18:30 19:26
Łękawica Most 06:23 06:48 07:22 08:36 09:41 11:16 13:06 13:46 13:57 14:46 15:31 16:46 18:31 19:27
Łękawica Młyny 06:24 06:49 07:23 08:37 09:42 11:17 13:07 13:47 13:58 14:47 15:32 16:47 18:32 19:28
Łękawica Zlewnia 06:25 06:50 07:24 08:39 09:44 11:19 13:08 13:49 13:59 14:49 15:34 16:49 18:34 19:29
Łękawica Skrzyżowanie 06:26 06:51 07:25 08:40 09:45 11:20 13:09 13:50 14:00 14:50 15:35 16:50 18:35 19:30
Łękawica Kościół 06:27 06:52 07:26 08:42 09:47 11:22 13:11 13:52 14:01 14:52 15:37 16:52 18:37 19:31
Łękawica Szkoła 06:28 06:53 07:27 08:43 09:48 11:23 13:12 13:53 14:02 14:53 15:38 16:53 18:38 19:32
Łękawica 06:29 06:54 07:28 08:44 09:49 11:24 13:13 13:54 14:03 14:54 15:39 16:54 18:39 19:33
Łękawica Pętla 06:30 06:55 07:29 08:45 09:50 11:25 13:14 13:55 14:04 14:55 15:40 16:55 18:40 19:34
Łękawica Granica 06:31 06:56 07:30 08:47 09:52 11:27 13:16 13;57 14:05 14:57 15:42 16:57 18:42 19:35
Łękawka Granica 06:32 06:57 07:31 08:48 09:53 11:28 13:17 13:58 14:06 14:58 15:43 16:58 18:43 19:36
Łękawka Kościół 06:33 06:58 07:32 08:49 09:54 11:29 13:18 13:59 14:07 14:59 15:44 16:59 18:44 19:37

Legenda

S – kursuje w dni nauki szkolnej D – kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku oprócz świąt
e – nie kursuje w okresie ferii letnich E – kursuje w dni robocze od poniedziałku do soboty oprócz świąt
P – Kurs do Zalasowej Podole 6 – kursuje w soboty