Tarnów-Nowe Żukowice-Tarnów

Rozkład Jazdy – kierunek: Nowe Żukowice – Tarnów

Nowe ŻukowiceWola Rzędzińska Kościół – Tarnów Kochanowskiego-Dworzec

Oznaczenie kursów101/D105/D109/D115/D119/D121/D123/D
Nowe Żukowice 3805:5007:3509:0012:0013:5516:2017:50
Nowe Żukowice - Remiza 0205:5107:3609:0112:0113:5616:2117:51
Nowa Jastrząbka - Kościół05:5207:3709:0212:0213:5716:2217:52
Nowa Jastrzabka - Cmentarz05:5307:3809:0312:0313:5816:2317:53
Jodłówka Wałki Dół 0905:5407:3909:0412:0413:5916:2417:54
Jodłówka Wałki - Las 3605:5507:4009:0512:0514:0016:2517:55
Jodłówka Wałki - Górówka 1305:5607:4109:0612:0614:0116:2617:56
Jodłówka Wałki - Szkoła 1505:5807:4309:0812:0714:0216:2717:57
Jodłówka Wałki - Centrum 1705:5907:4409:0912:0814:0316:2817:58
Jodłówka Wałki - Lekarz 1906:0007:4509:1112:0914:0416:2917:59
Jodłówka Wałki - Granica 2106:0107:4609:1312:1114:0516:3018:00
Wola Rzędzińska - Tarel 2306:0307:4809:1412:1214:0616:3118:01
Wola Rzędzińska - Kuźnia 2506:0407:4909:1512:1314:0716:3218:02
Wola Rzędzińska - Dom Strażaka 2706:0507:5009:1612:1414:0816:3318:03
Wola Rzędzińska - Ochronka 2906:0707:5209:1812:1514:0916:3418:04
Wola Rzędzińska - Podlesie 3106:0807:5309:1912:1614:1016:3518:05
Wola Rzędzińska - Mrozówka 3306:0907:5409:2012:1714:1116:3618:06
Wola Rzędzińska - Kapliczka 3506:1007:5509:2112:1814:1216:3718:07
Wola Rzędzińska - Zaczarnia 3706:1107:5609:2212:1914:1316:3918:08
Wola Rzędzińska - Kościół 3906:1307:5709:2312:2014:1416:4018:09
Wola Rzędzińska - Boisko 4106:1407:5809:2612:2214:1716:4218:12
Wola Rzędzińska - Zlewnia 4306:1607:5909:2812:2314:1816:4318:13
Wola Rzędzińska - Przejazd PKP 4506:1708:0009:3012:2414:1916:4518:14
Tarnów Orkana - Granica (08)06:1808:0109:3212:2514:2016:4718:15
Tarnów Orkana - Pętla (06)06:2008:0209:3312:2614:2216:4818:16
Tarnów Orkana - Remiza (04)06:2108:0309:3412:2714:2316:4918:17
Tarnów Orkana - Szkoła (02)06:2208:0409:3512:2814:2416:5018:18
Tarnów ul.Lwowska/Kościół 2 (08)06:2408:0509:3712:3014:2516:5218:20
Tarnów ul.Lwowska/Jasna (06)06:2508:0609:3812:3214:2716:5418:21
Tarnów ul.Lwowska/Krupnicza (04)06:2608:0709:3912:3314:2916:5618:22
Tarnów ul. Mickiewicza (01)06:2808:0809:4112:3514:3116:5718:24
Tarnów Mickiewicza - Teatr 353 (02)06:2908:0909:4212:3714:3216:5918:25
Tarnów Solidarności - Klikowska (01)06:3008:1009:4412:3814:3517:0118:27
Tarnów ul.Szkotnik - Plac (01)-08:1109:45--17:02-
Tarnów Sikorskiego (02)06:33--12:4114:38-18:29
Tarnów Krakowska pl.Popiełuszki (03)06:34---14:40--
Tarnów Z-dy mechaniczne (01)06:36---14:42--


Rozkład Jazdy – kierunek: Tarnów – Nowe Żukowice


Tarnów Kochanowskiego Zajezdnia-Dworzec – Wola Rzędzińska Kościół – Nowe Żukowice
Nazwa przystanku Godz Godz Godz. Godz. Godz. Godz.
Oznaczenie kursów 102F 106F 112F 114F 116F 120F
Tarnów z-dy mechaniczne (01) 06:38 15:00
Tarnów Szkotnik Plac (01) 06:45 08:20 11:15 12:55 15:08 17:10
Tarnów Grottgera (04) 06:46 08:21 11:17 12:56 15:11 17:12
Tarnów Seminarium (02) 06:49 08:24 11:19 12:59 15:14 17:15
Tarnów Lwowska (02) 06:51 08:26 11:21 13:01 15:17 17:18
Tarnów Mostowa (02) 06:52 08:27 11:22 13:02 15:20 17:21
Tarnów Kowalska (02) 06:53 08:29 11:24 13:05 15:22 17:23
Tarnów Burtnicza (07) 06:55 08:30 11:25 13:06 15:23 17:24
Tarnów Orkana Szkoła (01) 06:56 08:31 11:27 13:08 15:25 17:25
Tarnów Orkana Remiza (03) 06:57 08:32 11:29 13:09 15:26 17:26
Tarnów Orkana Pętla (05) 06:58 08:34 11:31 13:10 15:27 17:27
Tarnów Orkana Granica (07) 06:59 08:35 11:32 13:11 15:28 17:28
Wola Rzędzińska PKP 02 07:00 08:36 11:33 13:12 15:29 17:29
Wola Rzędzińska Zlewnia 04 07:01 08:37 11:34 13:13 15:30 17:30
Wola Rzędzińska Boisko 06 07:02 08:38 11:36 13:14 15:31 17:31
Wola Rzędzińska Kościół 08 07:03 08:39 11:37 13:15 15:32 17:32
Wola Rzędzińska Zaczarnia 10 07:04 08:40 11:38 13:17 15:33 17:33
Wola Rzędzińska Kapliczka 12 07:05 08:41 11:39 13:18 15:34 17:34
Wola Rzędzińska Mrozówka 14 07:06 08:42 11:40 13:19 15:35 17:35
Wola Rzedzińska Podlesie 16 07:07 08:43 11:41 13:20 15:36 17:36
Wola Rzędzińska Ochronka 18 07:08 08:44 11:42 13:21 15:37 17:37
Wola Rzędzińska Dom Staż. 20 07:09 08:45 11:43 13:22 15:38 17:38
Wola Rzędzińska Kużnia 22 07:10 08:46 11:44 13:23 15:39 17:39
Wola Rzedzińska Sklep 24 07:11 08:47 11:45 13:24 15:40 17:40
Jodłówka Wałki Granica 26 07:12 08:48 11:46 13:25 15:41 17:41
Jodłówka Wałki Lekarz 28 07:13 08:49 11:47 13:26 15:42 17:42
Jodłówka Wałki Centrum 30 07:14 08:50 11:48 13:27 15:43 17:43
Jodłówka Wałki Szkoła 02 07:15 08:51 11:49 13:28 15:44 17:44
Jodłowka Wałki Górówka 34 07:16 08:52 11:50 13:29 15:45 17:45
Jodłówka Wałki Las 36 07:17 08:53 11:51 13:30 15:46 17:46
Jodłówka Wałki Dół 09 07:18 08:54 11:52 13:31 15:47 17:47
Nowa Jastrząbka Cmentarz 07:19 08:55 11:53 13:32 15:48 17:48
Nowa Jastrzabka Kościół 07:20 08:56 11:54 13:33 15:49 17:49
Nowe Żukowice Remiza 07:21 08:57 11:55 13:34 15:50 17:50
Nowe Żukowice 07 07:22 08:58 11:56 13:35 15:51 17:51

Legenda

 

  • D – kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku
  • Liczba pojazdów niezbędnych do wykonywania codziennych przewozów, zgodnie z rozkładem jazdy. Jeden o pojemności: od 70 do 90 miejsc. Brak rezewacji miejsc
  • Ważny od 01.03.2016
    wynajem autokarów

 

ULGI USTAWOWE PRZYSŁUGUJĄCE PRZY BILETACH JEDNORAZOWYCH

NAZWA ULGI % ULGI KOMU PRZYSŁUGUJE
DIECKO DO LAT 4 100 Dzieci do lat 4 pod warunkiem nie korzystania z oddzielnego miejsca do siedzenia
STRAŻ GRANICZNA SŁUŻBA 78 Umundurowani funkcjonariusze Straży Granicznej w czasie wykonywania czynności służbowych
CELNIK-SŁUŻBA 78 Funkcjonariusze celni w czasie wykonywania czynności służbowych
POLICJANT
-SŁUŻBA
78 Umundurowani policjanci w czasie konwojowania osób zatrzymanych lub chronionego mienia, służby patrolowej oraz udzielania pomocy lub asystowaniu przy czynnościach organów egzekucyjnych
PRZEWODNIK NIEWIDOMEGO 95 Przewodnik lub opiekun towarzyszący w podróży osobie niewidomej
DZIECKO NIEPEŁNOSPRAWNE 78 Dzieci i młodzież dotknięta inwalidztwem lub niepełnosprawne
OPIEKUN DZIECKA NIEPEŁNOSPRAWNEGO 78 Jedno z rodziców lub opiekun dzieci i młodzieży dotkniętych inwalidztwem lub niepełnosprawnych
INWALIDA WOJENNY I GRUPA 78 Inwalida wojenny lub wojskowy zaliczony do I grupy inwalidów
OPIEKUN INWALIDY WOJENNEGO I.GR 95 Przewodnik lub opiekun towarzyszący w podróży inwalidzie wojennemu/wojskowemu zaliczonemu do I gr. inwalidów
POSEŁ 100 Poseł na terenie całego kraju
SENATOR 100 Senator na terenie całego kraju
OPIEKUN OSOBY NIESAMODZIELNEJ 95 Opiekun towarzyszący osobie niezdolnej do samodzielnej egzystencji
DZIECKO 4-5 LAT 37 Dzieci powyżej 4 lat do rozpoczęcia odbywania obowiązkowego rocznego przygotowania przedszkolnego
ŻOŁNIERZ SŁUŻBY ZASADNICZE 78 Żołnierze odbywający niezawodową służbę wojskową
ŻOŁNIERZ ŻW 78 Żołnierze Żandarmerii Wojskowej oraz wojskowych organów porządkowych wykonujący czynności urzędowe patrolowania i inne czynności służbowe
NIEWIDOMY 37 Osoby niewidome, nie uznane za osoby niezdolne do samodzielnej egzystencji
INWALDA WOJENNY 37 Inwalida wojenny lub wojskowy
KOMBATANT 51 Kombatant lub inne osoby- emeryci, renciści, inwalidzi
OSOBA NIESAMODZIELNA kZ 49 Osoby niezdolne do pracy i samodzielnej egzystencji oraz posiadające znaczny stopień niepełnosprawności lub inwalidzi I grupy
DZIECI DO LAT 4 – OS MAŁOLETNIIA 78 Dzieci do lat 4 (zajmujące miejsce)
WETERAN INWALIDA 37 Osoba poszkodowana pobierająca rentę inwalidzką z tytułu
urazów lub chorób powstałych w związku z udziałem w działaniach poza granicami państwa
ULGI USTAWOWE PRZYSŁUGUJĄCE PRZY BILETACH MIESIĘCZNYCH
NAUCZYCIELE 33 Szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych publicznych lub niepublicznych o uprawnieniach szkół publicznych
NAUCZYCIELE 33 Akademiccy
DZIECI 49 Dzieci i młodzież w okresie od rozpoczęcia odbywania obowiązkowego rocznego przygotowania przedszkolnego do ukończenia gimnazjum, szkoły podstawowej lub ponadgimnazjalnej- publicznej lub niepublicznej o uprawnieniach szkoły publicznej, nie dłużej niż do ukończenia 24 roku życia
STUDENCI 51 Do ukończenia 26 roku życia
DOKTORANT BM 51 Do ukończenia 35 roku życia
DZIECI NIEPEŁNOSPRAWNE 78 Dzieci i młodzież dotknięte inwalidztwem lub niepełnosprawne