Łękawka - Skrzyszów - Tarnów

Rozkład Jazdy

Łękawka - Łękawica - Skrzyszów - Tarnów

oznaczenia D S6 D S E S D E D S 6 D 26/D
Łękawka Kościół 05:40 06:05 06:40 07:05 07:45 08:50 09:55 11:30 13:30 14:00 14:15 17:05 18:40
Łękawka Granica 05:41 06:06 06:41 07:06 07:46 08:51 09:56 11:31 13:31 14:01 14:16 17:06 18:41
Łękawica Granica 05:42 06:07 06:42 07:07 07:46 08:52 09:57 11:32 13:32 14:02 14:17 17:07 18:42
Łękawica Pętla 05:43 06:08 06:43 07:08 07:48 08:53 09:58 11:33 13:33 14:03 14:18 17:08 18:43
Łękawica 05:45 06:10 06:45 07:09 07:49 08:55 10:00 11:35 13:35 14:05 14:20 17:10 18:45
Łękawica Szkoła 05:46 06:11 06:46 07:10 07:50 08:56 10:01 11:36 13:36 14:06 14:21 17:11 18:46
Łekawica Kościół 05:47 06:12 06:47 07:11 07:51 08:57 10:02 11:37 13:37 14:07 14:22 17:12 18:47
Łękawica Skrzyżowanie 05:48 06:13 06:48 07:12 07:52 08:58 10:03 11:38 13:38 14:08 14:23 17:13 18:48
Łękawica Zlewnia 05:50 06:15 06:50 07:14 07:53 09:00 10:05 11:40 13:40 14:10 14:25 17:15 18:50
Łękawica Młyny 05:51 06:16 06:51 07:15 07:54 09:01 10:06 11:41 13:41 14:11 14:26 17:16 18:51
Łękawica Most 05:52 06:17 06:52 07:16 07:55 09:02 10:07 11:42 13:42 14:12 14:27 17:17 18:52
Skrzyszów Kościół 05:53 06:18 06:53 07:17 07:56 09:03 10:08 11:43 13:43 14:13 14:28 17:18 18:53
Skrzyszów Most 05:55 06:20 06:55 07:19 07:58 09:05 10;10 11:45 13:45 14:15 14:30 17:20 18:55
Skrzyszów Tartak 05:57 06:22 06:57 07:21 08:00 09:07 10:12 11:47 13:47 14:17 14:32 17:22 18:57
Skrzyszów Wiadukt 05:59 06:23 06:59 07:23 08:02 09:09 10:13 11:49 13:49 14:19 14:33 17:23 18:58
Tarnów Potoczka 06:01 06:25 07:00 07:25 08:03 09:11 10:15 11:51 13:51 14:21 14:35 17:25 19:00
Tarnów Park 06:02 06:26 07:01 07:26 08:04 09:12 10:16 11:52 13:52 14:22 14:36 17:26 19:01
Tarnów Kościół 06:03 06:27 07:02 07:27 08:05 09:13 10:17 11:53 13:53 14:23 14:37 17:27 19:02
Tarnów Sąd 06:04 06:28 07:03 07:28 08:06 09:14 10:18 11:54 13:54 14:24 14:38 17:28 19:03
Tarnów Łazienna 06:05 06:29 07:04 07:29 08:07 09:15 10:19 11:55 13:55 14:25 14:39 17:29 19:04
Tarnów Popiełuszki 06:06 06:30 07:05 07:30 08:08 09:16 10:20 11:56 13:56 14:26 14:41 17:31 19:06
Tarnów Dworzec       07:31 08:09 09:17 10:21 11:57 113:57 14:27 14:42 17:32 19:07

Legenda

S – kursuje w dni nauki szkolnej D – kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku oprócz świąt
e – nie kursuje w okresie ferii letnich E – kursuje w dni robocze od poniedziałku do soboty oprócz świąt
P – Kurs do Zalasowej Podole 6 – kursuje w soboty