Tarnów-Zalasowa-Tarnów

Rozkład Jazdy – kierunek: Zalasowa – Tarnów


Zalasowa PodlesieSzynwałd Granica – Skrzyszów  Dworzec - Kochanowskiego Zajednia – Tarnów
Nazwa przystanku Godz. Godz. Godz. Godz. Godz. Godz. Godz. Godz. Godz. Godz. Godz. Godz.
Oznaczenie kursów 1D 3D 5De 7D 9D 11De 13De 15D 17De 19D 21De 21De
Zalasowa Podlesie 05:35 - - - - - - -
Zalasowa PodlesieI 05:37 - - - - - - -
Zalasowa Kiosk 05:39 - 07:15 - 10:00 - - - - 15:18 15:18 -
Zalasowa Kościół 05:43 - - - - - - - - - - -
Zalasowa 2 05:46 - - - - - - - - - - -
Zalasowa 1 05:47 - - - - - - - - - - -
Zalasowa Górna - - 07:17 - 10:02 - - - - 15:20 -
Zalasowa Niżna - - 07:19 - 10:04 - - - - 15:23 -
Szynwałd – Granica 05:50 06:50 07:21 08:05 10:06 10:25 11:50 12:15 13:25 14:15 15:25 16:25
Szynwałd – Transformator 05:52 06:52 07:23 08:07 10:08 10:27 11:52 12:17 13:27 14:17 15:27 16:27
Szynwałd – Oś. Zdrowia 05:53 06:53 07:25 08:09 10:10 10:28 11:53 12:18 13:28 14:18 15:28 16:28
Szynwałd -Magazyny 05:55 06:55 07:27 08:11 10:12 10:30 11:55 12:20 13:30 14:19 15:29 16:29
Szynwałd – Szkoła 05:56 06:56 07:29 08:14 10:14 10:31 11:56 12:21 13:31 14:20 15:30 16:30
Szynwałd – Japonia 05:57 06:57 07:31 08:16 10:16 10:33 11:57 12:22 13:32 14:21 15:32 16:32
Szynwałd – Skrzyszów-Gr. 05:59 06:59 07:33 08:18 10:18 10:35 11:59 12:24 13:34 14:23 15:33 16:33
Skrzyszów – Szkoła 06:02 07:01 07:35 08:20 10:20 10:37 12:01 12:26 13:36 14:25 15:35 16:35
Skrzyszów – Górny 06:04 07:03 07:37 08:22 10:21 10:38 12:03 12:28 13:37 14:26 15:36 16:36
Skrzyszów – Zabagnie 06:06 07:05 07:38 08:23 10:23 10:40 12:05 12:30 13:39 14:28 15:37 16:37
Skrzyszów -Kościół 06:07 07:06 07:40 08:25 10:24 10:42 12:06 12:31 13:40 14:29 15:38 16:38
Skrzyszów – Most 06:09 07:08 07:41 08:26 10:25 10:43 12:08 12:33 13:41 14:30 15:39 16:39
Skrzyszów – Tartak 06:11 07:10 07:42 08:27 10:26 10:45 12:10 12:35 13:42 14:31 15:40 16:40
Skrzyszów -Wiadukt 06:13 07:12 07:43 08:28 10:27 10:47 12:12 12:37 13:43 14:33 15:41 16:41
Skrzyszów – Granica 06:14 07:13 07:44 08:29 10:28 10:48 12:13 12:38 13:44 14:34 15:42 16:42
Tarnów-Br.Saków – Potoczka 06:16 07:15 07:45 08:30 10:29 10:50 12:15 12:40 13:45 14:35 15:43 16:43
Tarnów Br. Saków-Park 06:17 07:16 07:47 08:32 10:31 10:51 12:16 12:41 13:46 14:36 15:44 16:44
Tarnów Gumniska-Kościół 06:18 07:17 07:48 08:33 10:32 10:52 12:17 12:42 13:47 14:37 15:45 16:45
Tarnów Konarskiego-Sąd 06:19 07:18 07:49 08:34 10:33 10:53 12:18 12:43 13:49 14:38 15:46 16:46
Tarnów Narutowicza – Łazienna 06:21 07:20 07:51 08:36 10:35 10:55 12:20 12:45 13:51 14:39 15:47 16:47
Tarnów Plac Popieuszki 06:23 07:23 07:54 08:38 10:37 10:57 12:22 12:47 13:53 14:41 15:49 16:49
Tarnów D.A 07:56 08:40 10:39 10:59 12:24 12:49 13:55 15:50 16:51
Tarnów – Kochan.-Zajezdnia 06:25 - - - - - - - 14:44 -

Legenda

  • D – kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • e – nie kursuje w okresie letnich wakacji szkolnych
  • Liczba pojazdów niezbędnych do wykonywania codziennych przewozów, zgodnie z rozkładem jazdy. Dwa o pojemności: od 50 do 100 miejsc każdy. Brak rezerwacji miejsc.
  • Ważny od 01.01.2014
    przewozy autokarowe

Rozkład Jazdy – kierunek: Tarnów – Zalasowa


Tarnów Kochanowskiego Zajezdnia Dworzec – Skrzyszów Kościół – Szynwałd Granica – Zalasowa Podlesie

 

Nazwa przystanku Godz Godz Godz Godz. Godz. Godz. Godz. Godz. Godz. Godz. Godz. Godz.
Oznaczenie kursów 2D 4D 6D 8De 10D 12De 14De 16D 18De 20D 22De 24D
Tarnów – Kochan.-Zajezdnia - - - - - - - -   15:05   -
Tarnów -D.A - - 08:50 09:30 - 11:25   13:40 14:40 - 15:50 17:00
Tarnów Krakowska Planty 06:28 07:30 08:52 09:32 11:10 11:27 12:55 13:41 14:42 15:09 15:52 17:02
Tarnow Narutowicza-Wodna 06:29 07:32 08:54 09:34 11:12 11:28 12:56 13:43 14:44 15:12 15:54 17:04
Tarnów Gumniska -Sąd 06:30 07:33 08:56 09:36 11:14 11:31 12:57 13:44 14:46 15:14 15:56 17:06
Tarnów Gumniska -Fąfary 06:31 07:34 08:57 09:37 11:16 11:32 12:59 13:45 14:47 15:15 15:58 17:08
Tarnów Br. Saków-Park 06:33 07:35 08:58 09:38 11:17 11:33 13:00 13:46 14:48 15:16 15:59 17:09
Tarnów Br. Saków Potoczka 06:34 07:36 08:59 09:40 11:18 11:35 13:01 13:47 14:49 15:18 16:00 17:10
Tarnów Br. Saków-Gr.Miasta 06:36 07:38 09:01 09:41 11:20 11:36 13:03 13:48 14:50 15:20 16:01 17:11
Skrzyszów- Wiadukt 06:38 07:40 09:02 09:42 11:21 11:37 13:04 13:49 14:51 15:21 16:02 17:12
Skrzyszów- Tartak 06:39 07:41 09:03 09:45 11:22 11:40 13:05 13:50 14:52 15:23 16:03 17:13
Skrzyszów -Most 06:41 07:42 09:04 09:47 11:25 11:42 13:07 13:52 14:53 15:25 16:05 17:15
Skrzyszów -Kościół 06:42 07:43 09:05 09:48 11:27 11:43 13:09 13:54 14:54 15:26 16:07 17:17
Skrzyszów-Zabagnie 06:43 07:44 09:06 09:49 11:28 11:44 13:10 13:55 14:55 15:27 16:09 17:19
Skrzyszów Górny 06:44 07:45 09:07 09:51 11:29 11:46 13:11 13:56 14:56 15:29 16:10 17:20
Skrzyszów- Szkoła 06:45 07:46 09:08 09:52 11:31 11:47 13:13 13:58 14:58 15:30 16:11 17:21
Granica -Skrzyszów-Gr. 06:46 07:47 09:09 09:54 11:32 11:49 13:14 13:59 14:59 15:32 16:13 17:23
Szynwałd Japonia 06:48 07:50 09:10 09:56 11:34 11:51 13:15 14:01 15:01 15:33 16:14 17:24
Szynwałd-Szkoła 06:49 07:52 09:11 09:57 11:36 11:52 13:17 14:03 15:02 15:35 16:15 17:25
Szynwałd-Magazyn 06:50 07:53 09:13 09:58 11:37 11:53 13:18 14:05 15:04 15:36 16:17 17:27
Szynwałd-Ośrodek Zdrowia 06:51 07:54 09:14 09:59 11:38 11:54 13:19 14:06 15:05 15:38 16:19 17:29
Szynwałd -Transformator 06:52 07:55 09:15 10:01 11:39 11:56 13:20 14:07 15:07 15:40 16:21 17:31
Szynwałd-Granica 06:53 07:56 09:17 10:03 11:41 11:58 13:22 14:09 15:08 15:42 16:23 17:33
Zalasowa 1 - - -   - - - - - 15:45 - -
Zalasowa 2 - - - - - - - - - 15:47 - -
Zalasowa Kościół - - - - - - - - - 15:49 - -
Zalasowa-Niżna - - 09:19 - - - - - 15:10 - - -
Zalasowa – Kiosk - - 09:21 - - - - - 15:14 15:51 - -
Zalasowa Podlesie I - - - - - - - - - 15:53 - -
Zalasowa- Podlesie - - - - - - - - - 15:55 - -

Legenda

  • D – kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • e – nie kursuje w okresie letnich wakacji szkolnych
  • Liczba pojazdów niezbędnych do wykonywania codziennych przewozów, zgodnie z rozkładem jazdy. Dwa o pojemności: od 50 do 100 miejsc każdy. Brak rezerwacji miejsc.
  • Ważny od 01.01.2014