Tarnów-Zalasowa-Tarnów

Dokument bez tytułu

 

Rozkład Jazdy – kierunek: Zalasowa – Tarnów


Zalasowa PodlesieSzynwałd Granica – Skrzyszów Dworzec – Zakłady Mechaniczne- Tarnów
Nazwa przystanku Godz. Godz. Godz. Godz. Godz. Godz. Godz. Godz. Godz. Godz. Godz. Godz. Godz. Godz. Godz. Godz. Godz. Godz.
Oznaczenie kursów 1 D 3 D 5 D 7 DH 9 D 11 D e 13 D 15 D 17 D 19 D 21 D 23 D e 25 D 27 D 29 D e 31 D 33 D e 35 D
Zalasowa – Podlesie 05:35
Zalasowa 05:37
Zalasowa – Kiosk 06 05:39 07:15 10:15 15:18
Zalasowa – Kościół 05:43
Zalasowa – II 05:46
Zalasowa – I 05:47
Zalasowa – Górna 15 05:05 06:15 07:17 10:17 15:20
Zalasowa – Niżna 17 05:06 06:17 07:18 10:18 15:21
Zalasowa Ogrodowa 19 05:07 05:48 06:19 07:19 10:19 15:22
Szynwałd – Granica 21 05:08 05:50 06:15 06:21 06:50 07:21 07:25 08:05 08:25 10:21 10:45 11:50 12:15 13:25 14:15 15:25 15:25 16:25
Szynwałd – Transformator 23 05:09 05:52 06:17 06:23 06:52 07:23 07:27 08:07 08:27 10:23 10:47 11:52 12:17 13:27 14:17 15:27 15:27 16:27
Szynwałd – Ośrodek Zdrowia 25 05:10 05:53 06:19 06:25 06:54 07:25 07:29 08:09 08:29 10:25 10:48 11:53 12:18 13:28 14:18 15:28 15:28 16:28
Szynwałd – Magazyny 27 05:11 05:55 06:21 06:27 06:56 07:27 07:31 08:11 08:31 10:27 10:50 11:55 12:20 13:30 14:19 15:30 15:29 16:30
Szynwałd – Szkoła 29 05:12 05:56 06:23 06:29 06:58 07:29 07:33 08:14 08:33 10:29 10:51 11:56 12:21 13:31 14:20 15:31 15:30 16:31
Szynwałd – Japonia 31 05:13 05:57 06:25 06:31 07:00 07:31 07:35 08:16 08:35 10:31 10:53 11:57 12:22 13:32 14:21 15:32 15:32 16:32
Skrzyszów Granica 33 05:15 05:59 06:27 06:32 07:02 07:33 07:37 08:18 08:37 10:33 10:55 11:59 12:24 13:34 14:23 15:34 15:33 16:33
Skrzyszów – Szkoła 35 05:17 06:02 06:29 06:34 07:04 07:35 07:39 08:20 08:39 10:35 10:57 12:01 12:26 13:36 14:25 15:35 15:35 16:35
Skrzyszów – Górny 37 05:19 06:04 06:31 06:35 07:06 07:37 07:41 08:22 08:41 10:36 10:59 12:03 12:28 13:37 14:26 15:36 15:36 16:36
Skrzyszów – Zabagnie 39 05:21 06:06 06:32 06:36 07:07 07:38 07:43 08:23 08:43 10:38 11:01 12:05 12:30 13:39 14:28 15:38 15:37 16:37
Skrzyszów – Kościół 41 05:22 06:07 06:34 06:37 07:09 07:40 07:45 08:25 08:45 10:39 11:03 12:06 12:31 13:40 14:29 15:39 15:38 16:38
Skrzyszów – Most 43 05:24 06:09 06:35 06:38 07:10 07:41 07:46 08:26 08:46 10:40 11:05 12:08 12:33 13:41 14:30 15:40 15:39 16:39
Skrzyszów – Tartak 45 05:26 06:11 06:36 06:40 07:11 07:42 07:47 08:27 08:47 10:41 11:07 12:10 12:35 13:42 14:31 15:41 15:40 16:40
Skrzyszów – Wiadukt 47 05:28 06:13 06:37 06:41 07:12 07:43 07:48 08:28 08:48 10:42 11:09 12:12 12:37 13:43 14:33 15:43 15:41 16:41
Skrzyszów – Granica 49 05:29 06:14 06:38 06:42 07:13 07:44 07:49 08:29 08:49 10:43 11:10 12:13 12:38 13:44 14:34 15:44 15:42 16:42
Tarnów Br. Saków – Potoczka (730) 04 05:31 06:16 06:40 06:43 07:14 07:45 07:50 08:30 08:50 10:44 11:12 12:15 12:40 13:45 14:35 15:45 15:43 16:43
Tarnów Br. Saków – Park (546) 02 05:32 06:17 06:42 06:44 07:16 07:47 07:52 08:32 08:52 10:46 11:13 12:16 12:41 13:46 14:36 15:46 15:44 16:44
Tarnów Gumniska – Kościół (45) 02 05:33 06:18 06:43 06:45 07:17 07:48 07:53 08:33 08:53 10:48 11:14 12:17 12:42 13:47 14:37 15:47 15:45 16:45
Tarnów Konarskiego – Sąd (298) 01 05:34 06:19 06:44 06:46 07:18 07:49 07:54 08:34 08:54 10:49 11:15 12:18 12:43 13:49 14:38 15:48 15:46 16:46
Tarnów Narutowicza – Łazienna (144) 04 05:36 06:21 06:46 06:47 07:20 07:51 07:56 08:36 08:56 10:51 11:17 12:20 12:45 13:51 14:39 15:49 15:47 16:47
Tarnów Krakowska Popiełuszki (10) 03 05:38 06:23 06:48 06:48 07:23 07:54 07:59 08:38 08:59 10:53 11:19 12:22 12:47 13:53 14:41 15:50 15:49 16:49
Tarnów D.A. 01 07:56 08:40 10:55 12:24 12:49 13:55 15:50 16:51
Tarnów – Zakłady Mechaniczne 06:25

Legenda

  • D – kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • H – kursuje codziennie w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
  • e – nie kursuje w okresie letnich wakacji szkolnych
  • Liczba pojazdów niezbędnych do wykonywania codziennych przewozów, zgodnie z rozkładem jazdy. Dwa o pojemności: od 50 do 100 miejsc każdy. Brak rezerwacji miejsc.
  • Ważny od 01.03.2016
    przewozy autokarowe

Rozkład Jazdy – kierunek: Tarnów – Zalasowa


Tarnów -Zakłady Mechaniczne – Dworzec – Skrzyszów– Szynwałd Granica – Zalasowa Podlesie
Nazwa przystanku Godz. Godz. Godz. Godz. Godz. Godz. Godz. Godz. Godz. Godz. Godz. Godz. Godz. Godz. Godz. Godz.
Oznaczenie kursów 2 D 4 D 6 D 8 D 10 D 12 D 14 D 16 D 18 D e 20 D 22 D e 24 D e 26 D H 28 D 30 D H 32 D H
Tarnów- Zakłady Mechaniczne 15:05
Tarnów – D.A. 01 08:50 10:14 11:30 13:40 14:40 17:05
Tarnów Krakowska Planty (510) 02 05:40 06:28 07:00 07:30 08:00 08:52 10:15 11:10 11:32 12:55 13:41 14:42 14:55 15:09 16:05 17:07
Tarnów Narutowicza – Wodna (634) 01 05:41 06:29 07:01 07:31 08:01 08:54 10:17 11:12 11:34 12:56 13:43 14:44 14:57 15:11 16:07 17:09
Tarnów Gumniska – Sąd (544) 01 05:42 06:30 07:02 07:32 08:02 08:56 10:19 11:14 11:36 12:57 13:44 14:46 14:59 15:13 16:09 17:11
Tarnów Gumniska – Fąfary (545) 03 05:43 06:31 07:03 07:33 08:03 08:57 10:21 11:16 11:37 12:59 13:45 14:47 15:01 15:15 16:10 17:13
Tarnów Braci Saków – Park (46) 01 05:45 06:33 07:05 07:35 08:05 08:58 10:22 11:17 11:38 13:00 13:46 14:48 15:02 15:16 16:11 17:14
Tarnów Braci Saków – Potoczka (230) 03 05:46 06:34 07:06 07:36 08:06 08:59 10:23 11:18 11:40 13:01 13:47 14:49 15:04 15:18 16:12 17:15
Tarnów Braci Saków – Granica (231) 05 05:48 06:36 07:08 07:38 08:08 09:01 10:25 11:20 11:41 13:03 13:48 14:50 15:06 15:20 16:13 17:16
Skrzyszów – Wiadukt 02 05:50 06:38 07:10 07:40 08:10 09:02 10:26 11:21 11:43 13:04 13:49 14:51 15:07 15:21 16:14 17:17
Skrzyszów – Tartak 04 05:51 06:39 07:11 07:41 08:11 09:03 10:27 11:22 11:45 13:05 13:50 14:52 15:08 15:23 16:15 17:18
Skrzyszów – Most 06 05:52 06:41 07:12 07:42 08:12 09:04 10:30 11:25 11:47 13:07 13:52 14:53 15:10 15:25 16:17 17:20
Skrzyszów – Kościół 08 05:53 06:42 07:13 07:43 08:13 09:05 10:32 11:27 11:48 13:09 13:54 14:54 15:13 15:26 16:19 17:22
Skrzyszów – Zabagnie 10 05:54 06:43 07:14 07:44 08:14 09:06 10:33 11:28 11:49 13:10 13:55 14:55 15:15 15:27 16:21 17:24
Skrzyszów – Górny 12 05:55 06:44 07:15 07:45 08:15 09:07 10:34 11:29 11:51 13:11 13:56 14:56 15:16 15:29 16:22 17:25
Skrzyszów – Szkoła 14 05:56 06:45 07:16 07:46 08:16 09:08 10:35 11:31 11:52 13:13 13:58 14:58 15:18 15:30 16:23 17:26
Szynwałd – Skrzyszów – Granica 16 05:57 06:46 07:17 07:47 08:17 09:09 10:36 11:32 11:54 13:14 13:59 14:59 15:19 15:32 16:25 17:28
Szynwałd – Japonia 18 06:00 06:48 07:20 07:50 08:20 09:10 10:38 11:34 11:56 13:15 14:01 15:01 15:20 15:33 16:26 17:29
Szynwałd – Szkoła 20 06:02 06:49 07:21 07:52 08:22 09:11 10:39 11:36 11:57 13:17 14:03 15:02 15:21 15:35 16:27 17:30
Szynwałd – Magazyn 22 06:03 06:50 07:22 07:53 08:23 09:13 10:40 11:37 11:58 13:18 14:05 15:04 15:22 15:36 16:29 17:31
Szynwałd – Ośrodek Zdrowia 24 06:04 06:51 07:23 07:54 08:24 09:14 10:41 11:38 11:59 13:19 14:06 15:05 15:23 15:38 16:30 17:33
Szynwałd – Transformator 26 06:05 06:52 07:24 07:55 08:25 09:15 10:42 11:39 12:01 13:20 14:07 15:07 15:24 15:40 16:32 17:35
Szynwałd – Granica 28 65:06 06:53 07:25 07:56 08:26 09:17 10:44 11:41 12:03 13:22 14:09 15:08 15:25 15:42 16:34 17:37
Zalasowa – ul.Tarno. – ul.Ogrodowa 30 09:18 15:09 15:43
Zalasowa – I 15:45
Zalasowa – II 15:47
Zalasowa – Kościół 15:49
Zalasowa – Niżna 32 09:19 15:10
Zalasowa – Kiosk 25 09:23 15:14 15:51
Zalasowa 15:53
Zalasowa – Podlesie 15:55

Legenda

  • D – kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • e – nie kursuje w okresie letnich wakacji szkolnych
  • H – kursuje codziennie w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
  • Liczba pojazdów niezbędnych do wykonywania codziennych przewozów, zgodnie z rozkładem jazdy. Dwa o pojemności: od 50 do 100 miejsc każdy. Brak rezerwacji miejsc.
  • Ważny od 01.03.2016

ULGI USTAWOWE PRZYSŁUGUJĄCE PRZY BILETACH JEDNORAZOWYCH

NAZWA ULGI % ULGI KOMU PRZYSŁUGUJE
DIECKO DO LAT 4 100 Dzieci do lat 4 pod warunkiem nie korzystania z oddzielnego miejsca do siedzenia
STRAŻ GRANICZNA SŁUŻBA 78 Umundurowani funkcjonariusze Straży Granicznej w czasie wykonywania czynności służbowych
CELNIK-SŁUŻBA 78 Funkcjonariusze celni w czasie wykonywania czynności służbowych
POLICJANT
-SŁUŻBA
78 Umundurowani policjanci w czasie konwojowania osób zatrzymanych lub chronionego mienia, służby patrolowej oraz udzielania pomocy lub asystowaniu przy czynnościach organów egzekucyjnych
PRZEWODNIK NIEWIDOMEGO 95 Przewodnik lub opiekun towarzyszący w podróży osobie niewidomej
DZIECKO NIEPEŁNOSPRAWNE 78 Dzieci i młodzież dotknięta inwalidztwem lub niepełnosprawne
OPIEKUN DZIECKA NIEPEŁNOSPRAWNEGO 78 Jedno z rodziców lub opiekun dzieci i młodzieży dotkniętych inwalidztwem lub niepełnosprawnych
INWALIDA WOJENNY I GRUPA 78 Inwalida wojenny lub wojskowy zaliczony do I grupy inwalidów
OPIEKUN INWALIDY WOJENNEGO I.GR 95 Przewodnik lub opiekun towarzyszący w podróży inwalidzie wojennemu/wojskowemu zaliczonemu do I gr. inwalidów
POSEŁ 100 Poseł na terenie całego kraju
SENATOR 100 Senator na terenie całego kraju
OPIEKUN OSOBY NIESAMODZIELNEJ 95 Opiekun towarzyszący osobie niezdolnej do samodzielnej egzystencji
DZIECKO 4-5 LAT 37 Dzieci powyżej 4 lat do rozpoczęcia odbywania obowiązkowego rocznego przygotowania przedszkolnego
ŻOŁNIERZ SŁUŻBY ZASADNICZE 78 Żołnierze odbywający niezawodową służbę wojskową
ŻOŁNIERZ ŻW 78 Żołnierze Żandarmerii Wojskowej oraz wojskowych organów porządkowych wykonujący czynności urzędowe patrolowania i inne czynności służbowe
NIEWIDOMY 37 Osoby niewidome, nie uznane za osoby niezdolne do samodzielnej egzystencji
INWALDA WOJENNY 37 Inwalida wojenny lub wojskowy
KOMBATANT 51 Kombatant lub inne osoby- emeryci, renciści, inwalidzi
OSOBA NIESAMODZIELNA kZ 49 Osoby niezdolne do pracy i samodzielnej egzystencji oraz posiadające znaczny stopień niepełnosprawności lub inwalidzi I grupy
DZIECI DO LAT 4 – OS MAŁOLETNIIA 78 Dzieci do lat 4 (zajmujące miejsce)
WETERAN INWALIDA 37 Osoba poszkodowana pobierająca rentę inwalidzką z tytułu
urazów lub chorób powstałych w związku z udziałem w działaniach poza granicami państwa
ULGI USTAWOWE PRZYSŁUGUJĄCE PRZY BILETACH MIESIĘCZNYCH
NAUCZYCIELE 33 Szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych publicznych lub niepublicznych o uprawnieniach szkół publicznych
NAUCZYCIELE 33 Akademiccy
DZIECI 49 Dzieci i młodzież w okresie od rozpoczęcia odbywania obowiązkowego rocznego przygotowania przedszkolnego do ukończenia gimnazjum, szkoły podstawowej lub ponadgimnazjalnej- publicznej lub niepublicznej o uprawnieniach szkoły publicznej, nie dłużej niż do ukończenia 24 roku życia
STUDENCI 51 Do ukończenia 26 roku życia
DOKTORANT BM 51 Do ukończenia 35 roku życia
DZIECI NIEPEŁNOSPRAWNE 78 Dzieci i młodzież dotknięte inwalidztwem lub niepełnosprawne