Tarnów-Zalasowa-Tarnów

Rozkład Jazdy – kierunek: Zalasowa – Tarnów


Zalasowa PodlesieSzynwałd Granica – Skrzyszów  Dworzec - Kochanowskiego Zajednia – Tarnów
Nazwa przystanku Godz. Godz. Godz. Godz. Godz. Godz. Godz. Godz. Godz. Godz. Godz. Godz. Godz. Godz. Godz. Godz. Godz. Godz. Godz. Godz. Godz. Godz.
Oznaczenie kursów 1 D 3 D 5 D 7 D 9 D e 11 D 13 D 15 D 17 D 19 D e 21 D 23 D e 25 D 27 D 29 D 31 D 33 D e 35 D 37 D e 39 D 41 D 43 D
Zalasowa – Podlesie - 05:35 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Zalasowa – Podlesie I - 05:37 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Zalasowa – Kiosk 06 - 05:39 - - 07:15 - - - 10:00 - - - - - - - - - 15:18 - - -
Zalasowa – Kościół - 05:43 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Zalasowa – I - 05:46 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Zalasowa – II - 05:47 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Zalasowa – Górna 15 - - - - 07:17 - - - 10:02 - - - - - - - - - 15:20 - - -
Zalasowa – Niżna 17 - - - - 07:18 - - - 10:03 - - - - - - - - - 15:21 - - -
Zalasowa Ogrodowa 19 - 05:48 - - 07:19 - - - 10:04 - - - - - - - - - 15:22 - - -
Szynwałd – Granica 21 05:05 05:50 06:15 06:50 07:21 07:25 08:05 08:25 10:06 10:25 10:45 11:50 12:15 13:00 13:25 14:00 14:15 15:25 15:25 16:15 16:25 16:55
Szynwałd – Transformator 23 05:07 05:52 06:17 06:52 07:23 07:27 08:07 08:27 10:08 10:27 10:47 11:52 12:17 13:02 13:27 14:02 14:17 15:27 15:27 16:17 16:27 16:57
Szynwałd – Ośrodek Zdrowia 25 05:08 05:53 06:19 06:54 07:25 07:29 08:09 08:29 10:10 10:28 10:48 11:53 12:18 13:03 13:28 14:03 14:18 15:28 15:28 16:19 16:28 16:58
Szynwałd – Magazyny 27 05:10 05:55 06:21 06:56 07:27 07:31 08:11 08:31 10:12 10:30 10:50 11:55 12:20 13:05 13:30 14:05 14:19 15:30 15:29 16:21 16:29 16:59
Szynwałd – Szkoła 29 05:11 05:56 06:23 06:58 07:29 07:33 08:14 08:33 10:14 10:31 10:51 11:56 12:21 13:06 13:31 14:06 14:20 15:31 15:30 16:23 16:30 17:00
Szynwałd – Japonia 31 05:12 05:57 06:25 07:00 07:31 07:35 08:16 08:35 10:16 10:33 10:53 11:57 12:22 13:07 13:32 14:07 14:21 15:32 15:32 16:25 16:32 17:02
Skrzyszów Granica 33 05:14 05:59 06:27 07:02 07:33 07:37 08:18 08:37 10:18 10:35 10:55 11:59 12:24 13:09 13:34 14:09 14:23 15:34 15:33 16:27 16:33 17:03
Skrzyszów – Szkoła 35 05:17 06:02 06:29 07:04 07:35 07:39 08:20 08:39 10:20 10:37 10:57 12:01 12:26 13:11 13:36 14:11 14:25 15:35 15:35 16:29 16:35 17:05
Skrzyszów – Górny 37 05:19 06:04 06:31 07:06 07:37 07:41 08:22 08:41 10:21 10:38 10:59 12:03 12:28 13:13 13:37 14:13 14:26 15:36 15:36 16:31 16:36 17:06
Skrzyszów – Zabagnie 39 05:21 06:06 06:32 07:07 07:38 07:43 08:23 08:43 10:23 10:40 11:01 12:05 12:30 13:15 13:39 14:15 14:28 15:38 15:37 16:32 16:37 17:07
Skrzyszów – Kościół 41 05:22 06:07 06:34 07:09 07:40 07:45 08:25 08:45 10:24 10:42 11:03 12:06 12:31 13:16 13:40 14:16 14:29 15:39 15:38 16:34 16:38 17:08
Skrzyszów – Most 43 05:24 06:09 06:35 07:10 07:41 07:46 08:26 08:46 10:25 10:43 11:05 12:08 12:33 13:18 13:41 14:18 14:30 15:40 15:39 16:35 16:39 17:09
Skrzyszów – Tartak 45 05:26 06:11 06:36 07:11 07:42 07:47 08:27 08:47 10:26 10:45 11:07 12:10 12:35 13:20 13:42 14:20 14:31 15:41 15:40 16:36 16:40 17:10
Skrzyszów – Wiadukt 47 05:28 06:13 06:37 07:12 07:43 07:48 08:28 08:48 10:27 10:47 11:09 12:12 12:37 13:22 13:43 14:22 14:33 15:43 15:41 16:37 16:41 17:11
Skrzyszów – Granica 49 05:29 06:14 06:38 07:13 07:44 07:49 08:29 08:49 10:28 10:48 11:10 12:13 12:38 13:23 13:44 14:23 14:34 15:44 15:42 16:38 16:42 17:12
Tarnów Br. Saków – Potoczka 05:31 06:16 06:40 07:14 07:45 07:50 08:30 08:50 10:29 10:50 11:12 12:15 12:40 13:25 13:45 14:25 14:35 15:45 15:43 16:40 16:43 17:13
Tarnów Br. Saków – Park 05:32 06:17 06:42 07:16 07:47 07:52 08:32 08:52 10:31 10:51 11:13 12:16 12:41 13:26 13:46 14:26 14:36 15:46 15:44 16:42 16:44 17:14
Tarnów Gumniska – Kościół 05:33 06:18 06:43 07:17 07:48 07:53 08:33 08:53 10:32 10:52 11:14 12:17 12:42 13:27 13:47 14:27 14:37 15:47 15:45 16:43 16:45 17:15
Tarnów Konarskiego – Sąd 05:34 06:19 06:44 07:18 07:49 07:54 08:34 08:54 10:33 10:53 11:15 12:18 12:43 13:28 13:49 14:28 14:38 15:48 15:46 16:44 16:46 17:16
Tarnów Narutowicza – Łazienna 05:36 06:21 06:46 07:20 07:51 07:56 08:36 08:56 10:35 10:55 11:17 12:20 12:45 13:30 13:51 14:30 14:39 15:49 15:47 16:46 16:47 17:17
Tarnów Krakowska Popiełuszki 05:38 06:23 06:48 07:23 07:54 07:59 08:38 08:59 10:37 10:57 11:19 12:22 12:47 13:32 13:53 14:32 14:41 15:50 15:49 16:48 16:49 17:19
Tarnów D.A. 01 - - - - 07:56 - 08:40 - 10:39 10:59 - 12:24 12:49 - 13:55 - - - 15:50 - 16:51 17:21
Tarnów- Kochan. Zajezdnia - 06:25 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Legenda

  • D – kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • e – nie kursuje w okresie letnich wakacji szkolnych
  • Liczba pojazdów niezbędnych do wykonywania codziennych przewozów, zgodnie z rozkładem jazdy. Dwa o pojemności: od 50 do 100 miejsc każdy. Brak rezerwacji miejsc.
  • Ważny od 24.06.2014
    przewozy autokarowe

Rozkład Jazdy – kierunek: Tarnów – Zalasowa


Tarnów Kochanowskiego Zajezdnia Dworzec – Skrzyszów Kościół – Szynwałd Granica – Zalasowa Podlesie
Nazwa przystanku Godz. Godz. Godz. Godz. Godz. Godz. Godz. Godz. Godz. Godz. Godz. Godz. Godz. Godz. Godz. Godz. Godz. Godz. Godz. Godz.
Oznaczenie kursów 2 D 4 D 6 D 8 D 10 D 12 D 14 D e 16 D 18 D 20 D 22 D 24 D 26 D e 28 D e 30 D 32 D 34 D 36 D 38 D e 40 D
Tarnów- Kochan. Zajezdnia - - - - - - - - - - - - - - - 15:05 - - - -
Tarnów – D.A. 01 - - - - - 08:50 09:30 - - 11:30 - - 13:40 14:40 - - - - 17:00 -
Tarnów Krakowska Planty 05:30 06:28 07:00 07:30 08:00 08:52 09:32 10:15 11:10 11:32 12:55 13:25 13:41 14:42 14:55 15:09 15:52 16:50 17:02 17:30
Tarnów Narutowicza – Wodna 05:31 06:29 07:01 07:31 08:01 08:54 09:34 10:17 11:12 11:34 12:56 13:27 13:43 14:44 14:57 15:12 15:54 16:52 17:04 17:32
Tarnów Gumniska – Sąd 05:32 06:30 07:02 07:32 08:02 08:56 09:36 10:19 11:14 11:36 12:57 13:28 13:44 14:46 14:59 15:14 15:56 16:54 17:06 17:34
Tarnów Gumniska – Fąfary 05:33 06:31 07:03 07:33 08:03 08:57 09:37 10:21 11:16 11:37 12:59 13:29 13:45 14:47 15:01 15:15 15:58 16:56 17:08 17:36
Tarnów Braci Saków – Park 05:35 06:33 07:05 07:35 08:05 08:58 09:38 10:22 11:17 11:38 13:00 13:30 13:46 14:48 15:02 15:16 15:59 16:57 17:09 17:37
Tarnów Braci Saków – Potoczka 05:36 06:34 07:06 07:36 08:06 08:59 09:40 10:23 11:18 11:40 13:01 13:31 13:47 14:49 15:04 15:18 16:00 16:58 17:10 17:38
Tarnów Braci Saków – Granica 05:38 06:36 07:08 07:38 08:08 09:01 09:41 10:25 11:20 11:41 13:03 13:32 13:48 14:50 15:06 15:20 16:01 16:59 17:11 17:39
Skrzyszów – Wiadukt 02 05:40 06:38 07:10 07:40 08:10 09:02 09:42 10:26 11:21 11:42 13:04 13:33 13:49 14:51 15:07 15:21 16:02 17:00 17:12 17:40
Skrzyszów – Tartak 04 05:41 06:39 07:11 07:41 08:11 09:03 09:45 10:27 11:22 11:45 13:05 13:34 13:50 14:52 15:08 15:23 16:03 17:01 17:13 17:41
Skrzyszów – Most 06 05:42 06:41 07:12 07:42 08:12 09:04 09:47 10:30 11:25 11:47 13:07 13:36 13:52 14:53 15:10 15:25 16:05 17:03 17:15 17:43
Skrzyszów – Kościół 08 05:43 06:42 07:13 07:43 08:13 09:05 09:48 10:32 11:27 11:48 13:09 13:38 13:54 14:54 15:13 15:26 16:07 17:05 17:17 17:45
Skrzyszów – Zabagnie 10 05:44 06:43 07:14 07:44 08:14 09:06 09:49 10:33 11:28 11:49 13:10 13:39 13:55 14:55 15:15 15:27 16:09 17:07 17:19 17:47
Skrzyszów – Górny 12 05:45 06:44 07:15 07:45 08:15 09:07 09:51 10:34 11:29 11:51 13:11 13:40 13:56 14:56 15:16 15:29 16:10 17:08 17:20 17:48
Skrzyszów – Szkoła 14 05:46 06:45 07:16 07:46 08:16 09:08 09:52 10:35 11:31 11:52 13:13 13:42 13:58 14:58 15:18 15:30 16:11 17:09 17:21 17:49
Szynwałd – Skrzyszów – Granica 16 05:47 06:46 07:17 07:47 08:17 09:09 09:54 10:36 11:32 11:54 13:14 13:43 13:59 14:59 15:19 15:32 16:13 17:11 17:23 17:51
Szynwałd – Japonia 18 05:50 06:48 07:20 07:50 08:20 09:10 09:56 10:38 11:34 11:56 13:15 13:45 14:01 15:01 15:20 15:33 16:14 17:12 17:24 17:52
Szynwałd – Szkoła 20 05:52 06:49 07:21 07:52 08:22 09:11 09:57 10:39 11:36 11:57 13:17 13:47 14:03 15:02 15:21 15:35 16:15 17:13 17:25 17:53
Szynwałd – Magazyn 22 05:53 06:50 07:22 07:53 08:23 09:13 09:58 10:40 11:37 11:58 13:18 13:49 14:05 15:04 15:22 15:36 16:17 17:15 17:27 17:55
Szynwałd – Ośrodek Zdrowia 24 05:54 06:51 07:23 07:54 08:24 09:14 09:59 10:41 11:38 11:59 13:19 13:50 14:06 15:05 15:23 15:38 16:19 17:17 17:29 17:57
Szynwałd – Transformator 26 05:55 06:52 07:24 07:55 08:25 09:15 10:01 10:42 11:39 12:01 13:20 13:51 14:07 15:07 15:24 15:40 16:21 17:19 17:31 17:59
Szynwałd – Granica 28 05:56 06:53 07:25 07:56 08:26 09:17 10:03 10:44 11:41 12:03 13:22 13:53 14:09 15:08 15:25 15:42 16:23 17:21 17:33 18:01
Zalasowa – ul.Tarno. – ul.Ogrodowa 30 - - - - - 09:18 - - - - - - - 15:09 - 15:43 - - - -
Zalasowa – I - - - - - - - - - - - - - - - 15:45 - - - -
Zalasowa – II - - - - - - - - - - - - - - - 15:47 - - - -
Zalasowa – Kościół - - - - - - - - - - - - - - - 15:49 - - - -
Zalasowa – Niżna 32 - - - - - 09:19 - - - - - - - 15:10 - - - - - -
Zalasowa – Kiosk 25 - - - - - 09:23 - - - - - - - 15:14 - 15:51 - - - -
Zalasowa – Podlesie I - - - - - - - - - - - - - - - 15:53 - - - -
Zalasowa – Podlesie - - - - - - - - - - - - - - - 15:55 - - - -

Legenda

  • D – kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • e – nie kursuje w okresie letnich wakacji szkolnych
  • Liczba pojazdów niezbędnych do wykonywania codziennych przewozów, zgodnie z rozkładem jazdy. Dwa o pojemności: od 50 do 100 miejsc każdy. Brak rezerwacji miejsc.
  • Ważny od 24.06.2014