Tarnów-Zalasowa-Tarnów

Rozkład Jazdy – kierunek: Zalasowa – Tarnów


Zalasowa PodlesieSzynwałd Granica – Skrzyszów Dworzec – Zakłady Mechaniczne- Tarnów
Nazwa przystanku Godz. Godz. Godz. Godz. Godz. Godz. Godz. Godz. Godz. Godz. Godz. Godz. Godz. Godz. Godz. Godz. Godz. Godz.
Oznaczenie kursów 1 De 1 F 3 De 5 De 7 D 9 De 11 De 13 D 15 De 17 D 19 De 21 De 23 D 25 De 27 De 29 De 31 De 33 D e
Zalasowa 04 05:35
Zalasowa – Kiosk 06 05:37
Zalasowa – Kiosk 06 05:39 07:15 10:15 15:18
Zalasowa – Górna 17 05:05 05:43 06:15 07:17 10:17 15:20
Zalasowa – Niżna 19 05:06 05:46 06:17 07:18 10:18 15:21
Zalasowa Ogrodowa 21 05:07 05:48 06:19 07:19 10:19 15:22
Szynwałd – Granica 23 05:08 05:50 06:15 06:21 06:50 07:21 07:25 08:05 08:05 10:21 10:45 11:50 12:15 13:25 14:15 15:25 15:25 16:10
Szynwałd – Transformator 25 05:09 05:52 06:17 06:23 06:52 07:23 07:27 08:07 08:27 10:23 10:47 11:52 12:17 13:27 14:17 15:27 15:27 16:11
Szynwałd – Ośrodek Zdrowia 27 05:10 05:53 06:19 06:25 06:54 07:25 07:29 08:09 08:29 10:25 10:48 11:53 12:18 13:28 14:18 15:28 15:28 16:12
Szynwałd – Magazyny 29 05:11 05:55 06:21 06:27 06:56 07:27 07:31 08:11 08:31 10:27 10:50 11:55 12:20 13:30 14:19 15:30 15:29 16:13
Szynwałd – Szkoła 31 05:12 05:56 06:23 06:29 06:58 07:29 07:33 08:14 08:33 10:29 10:51 11:56 12:21 13:31 14:20 15:31 15:30 16:14
Szynwałd – Japonia 33 05:13 05:57 06:25 06:31 07:00 07:31 07:35 08:16 08:35 10:31 10:53 11:57 12:22 13:32 14:21 15:32 15:32 16:15
Skrzyszów Granica 35 05:15 05:59 06:27 06:32 07:02 07:33 07:37 08:18 08:37 10:33 10:55 11:59 12:24 13:34 14:23 15:34 15:33 16:16
Skrzyszów – Szkoła 37 05:17 06:02 06:29 06:34 07:04 07:35 07:39 08:20 08:39 10:35 10:57 12:01 12:26 13:36 14:25 15:35 15:35 16:17
Skrzyszów – Górny 39 05:19 06:04 06:31 06:35 07:06 07:37 07:41 08:22 08:41 10:36 10:59 12:03 12:28 13:37 14:26 15:36 15:36 16:18
Skrzyszów – Zabagnie 41 05:21 06:06 06:32 06:36 07:07 07:38 07:43 08:23 08:43 10:38 11:01 12:05 12:30 13:39 14:28 15:38 15:37 16:19
Skrzyszów – Kościół 43 05:22 06:07 06:34 06:37 07:09 07:40 07:45 08:25 08:45 10:39 11:03 12:06 12:31 13:40 14:29 15:39 15:38 16:20
Skrzyszów – Most 45 05:24 06:09 06:35 06:38 07:10 07:41 07:46 08:26 08:46 10:40 11:05 12:08 12:33 13:41 14:30 15:40 15:39 16:21
Skrzyszów – Tartak 47 05:26 06:11 06:36 06:40 07:11 07:42 07:47 08:27 08:47 10:41 11:07 12:10 12:35 13:42 14:31 15:41 15:40 16:22
Skrzyszów – Wiadukt 49 05:28 06:13 06:37 06:41 07:12 07:43 07:48 08:28 08:48 10:42 11:09 12:12 12:37 13:43 14:33 15:43 16:23 16:23
Skrzyszów – Granica 51 05:29 06:14 06:38 06:42 07:13 07:44 07:49 08:29 08:49 10:43 11:10 12:13 12:38 13:44 14:34 15:44 15:42 16:24
Tarnów Br. Saków – Potoczka (830) 04 05:31 06:16 06:40 06:43 07:14 07:45 07:50 08:30 08:50 10:44 11:12 12:15 12:40 13:45 14:35 15:45 15:43 16:25
Tarnów Br. Saków – Park (546) 02 05:32 06:17 06:42 06:44 07:16 07:47 07:52 08:32 08:52 10:46 11:13 12:16 12:41 13:46 14:36 15:46 15:44 16:26
Tarnów Gumniska – Kościół (45) 02 05:33 06:18 06:43 06:45 07:17 07:48 07:53 08:33 08:53 10:48 11:14 12:17 12:42 13:47 14:37 15:47 15:45 16:27
Tarnów Konarskiego – Sąd (298) 01 05:34 06:19 06:44 06:46 07:18 07:49 07:54 08:34 08:54 10:49 11:15 12:18 12:43 13:49 14:38 15:48 15:46 16:28
Tarnów Narutowicza – Łazienna (134) 04 05:36 06:21 06:46 06:47 07:20 07:51 07:56 08:36 08:56 10:51 11:17 12:20 12:45 13:51 14:39 15:49 15:47 16:29
Tarnów Krakowska Popiełuszki (10) 03 05:38 06:23 06:48 06:48 07:23 07:54 07:59 08:38 08:59 10:53 11:19 12:22 12:47 13:53 14:41 15:50 15:49 16:30
Tarnów D.A. 01 06:25 07:56 08:40 10:55 12:24 12:49 13:55 15:50 16:31

Legenda

  • D – kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • F – kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku
  • e – nie kursuje w okresie letnich wakacji szkolnych
  • Liczba pojazdów niezbędnych do wykonywania codziennych przewozów, zgodnie z rozkładem jazdy. Dwa o pojemności: od 22 do 87 miejsc każdy. Brak rezerwacji miejsc. Autobusy nie są przystosowane dodatkowo do przewozu osób niepełnosprawnych.
  • Ważny od 26.06.2016
    przewozy autokarowe

Rozkład Jazdy – kierunek: Tarnów – Zalasowa


Tarnów -Zakłady Mechaniczne – Dworzec – Skrzyszów– Szynwałd Granica – Zalasowa Podlesie
Nazwa przystanku Godz. Godz. Godz. Godz. Godz. Godz. Godz. Godz. Godz. Godz. Godz. Godz. Godz. Godz. Godz. Godz. Godz.
Oznaczenie kursów 2 De 4 D 6 De 8 D 10 De 12 D 14 De 16 D 18 D 20 D 22 De 24 De 26 De 18 F 28 De 30 D 32 D
Tarnów – D.A. 01 08:50 10:14 11:25 13:40 14:40 15:05 17:05
Tarnów Krakowska Planty (510) 02 05:40 06:28 06:50 07:30 08:00 08:52 10:15 11:10 11:26 12:55 13:41 14:42 14:55 15:09 16:05 16:53 17:07
Tarnów Narutowicza – Wodna (634) 01 05:41 06:29 06:51 07:31 08:01 08:54 10:17 11:12 11:27 12:56 13:43 14:44 14:57 15:11 16:07 16:54 17:09
Tarnów Gumniska – Sąd (544) 01 05:42 06:30 06:52 07:32 08:02 08:56 10:19 11:14 11:28 12:57 13:44 14:46 14:59 15:13 16:09 16:55 17:11
Tarnów Gumniska – Fąfary (545) 03 05:43 06:31 06:53 07:33 08:03 08:57 10:21 11:16 11:29 12:59 13:45 14:47 15:01 15:15 16:10 16:56 17:13
Tarnów Braci Saków – Park (46) 01 05:45 06:33 06:54 07:35 08:05 08:58 10:22 11:17 11:30 13:00 13:46 14:48 15:02 15:16 16:11 16:57 17:14
Tarnów Braci Saków – Potoczka (230) 03 05:46 06:34 06:55 07:36 08:06 08:59 10:23 11:18 11:31 13:01 13:47 14:49 15:04 15:18 16:12 16:58 17:15
Tarnów Braci Saków – Granica (231) 05 05:48 06:36 06:56 07:38 08:08 09:01 10:25 11:20 11:32 13:03 13:48 14:50 15:06 15:20 16:13 16:59 17:16
Skrzyszów – Wiadukt 02 05:50 06:38 06:57 07:40 08:10 09:02 10:26 11:21 11:33 13:04 13:49 14:51 15:07 15:21 16:14 17:00 17:17
Skrzyszów – Tartak 04 05:51 06:39 06:58 07:41 08:11 09:03 10:27 11:22 11:34 13:05 13:50 14:52 15:08 15:23 16:15 17:01 17:18
Skrzyszów – Most 06 05:52 06:41 06:59 07:42 08:12 09:04 10:30 11:25 11:35 13:07 13:52 14:53 15:10 15:25 16:17 17:02 17:20
Skrzyszów – Kościół 08 05:53 06:42 07:00 07:43 08:13 09:05 10:32 11:27 11:36 13:09 13:54 14:54 15:13 15:26 16:19 17:03 17:22
Skrzyszów – Zabagnie 10 05:54 06:43 07:01 07:44 08:14 09:06 10:33 11:28 11:37 13:10 13:55 14:55 15:15 15:27 16:21 17:04 17:24
Skrzyszów – Górny 12 05:55 06:44 07:02 07:45 08:15 09:07 10:34 11:29 11:38 13:11 13:56 14:56 15:16 15:29 16:22 17:05 17:25
Skrzyszów – Szkoła 14 05:56 06:45 07:03 07:46 08:16 09:08 10:35 11:31 11:39 13:13 13:58 14:58 15:18 15:30 16:23 17:06 17:26
Szynwałd – Skrzyszów – Granica 16 05:57 06:46 07:04 07:47 08:17 09:09 10:36 11:32 11:40 13:14 13:59 14:59 15:19 15:32 16:25 17:07 17:28
Szynwałd – Japonia 18 06:00 06:48 07:05 07:50 08:20 09:10 10:38 11:34 11:41 13:15 14:01 15:01 15:20 15:33 16:26 17:08 17:29
Szynwałd – Szkoła 20 06:02 06:49 07:06 07:52 08:22 09:11 10:39 11:36 11:42 13:17 14:03 15:02 15:21 15:35 16:27 17:09 17:30
Szynwałd – Magazyn 22 06:03 06:50 07:07 07:53 08:23 09:13 10:40 11:37 11:43 13:18 14:05 15:04 15:22 15:36 16:29 17:10 17:31
Szynwałd – Ośrodek Zdrowia 24 06:04 06:51 07:08 07:54 08:24 09:14 10:41 11:38 11:44 13:19 14:06 15:05 15:23 15:38 16:30 17:11 17:33
Szynwałd – Transformator 26 06:05 06:52 07:09 07:55 08:25 09:15 10:42 11:39 11:45 13:20 14:07 15:07 15:24 15:40 16:32 17:12 17:35
Szynwałd – Granica 28 65:06 06:53 07:10 07:56 08:26 09:17 10:44 11:41 11:46 13:22 14:09 15:08 15:25 15:42 16:34 17:13 17:37
Zalasowa – ul.Tarno. – ul.Ogrodowa 30 09:18 15:09 15:43
Zalasowa – Niżna 32 09:19 15:10 15:49  
Zalasowa – Kiosk 25 09:23 15:14   15:51  
Zalasowa 27   15:53
Zalasowa Podlesie 29 15:55  

Legenda

  • D – kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • F – kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku
  • e – nie kursuje w okresie letnich wakacji szkolnych
  • Liczba pojazdów niezbędnych do wykonywania codziennych przewozów, zgodnie z rozkładem jazdy. Dwa o pojemności: od 22 do 87 miejsc każdy. Brak rezerwacji miejsc. Autobusy nie są przystosowane dodatkowo do przewozu osób niepełnosprawnych.
  • Ważny od 26.06.2016

    ULGI USTAWOWE PRZYSŁUGUJĄCE PRZY BILETACH JEDNORAZOWYCH

    NAZWA ULGI % ULGI KOMU PRZYSŁUGUJE
    DIECKO DO LAT 4 100 Dzieci do lat 4 pod warunkiem nie korzystania z oddzielnego miejsca do siedzenia
    STRAŻ GRANICZNA SŁUŻBA 78 Umundurowani funkcjonariusze Straży Granicznej w czasie wykonywania czynności służbowych
    CELNIK-SŁUŻBA 78 Funkcjonariusze celni w czasie wykonywania czynności służbowych
    POLICJANT
    -SŁUŻBA
    78 Umundurowani policjanci w czasie konwojowania osób zatrzymanych lub chronionego mienia, służby patrolowej oraz udzielania pomocy lub asystowaniu przy czynnościach organów egzekucyjnych
    PRZEWODNIK NIEWIDOMEGO 95 Przewodnik lub opiekun towarzyszący w podróży osobie niewidomej
    DZIECKO NIEPEŁNOSPRAWNE 78 Dzieci i młodzież dotknięta inwalidztwem lub niepełnosprawne
    OPIEKUN DZIECKA NIEPEŁNOSPRAWNEGO 78 Jedno z rodziców lub opiekun dzieci i młodzieży dotkniętych inwalidztwem lub niepełnosprawnych
    INWALIDA WOJENNY I GRUPA 78 Inwalida wojenny lub wojskowy zaliczony do I grupy inwalidów
    OPIEKUN INWALIDY WOJENNEGO I.GR 95 Przewodnik lub opiekun towarzyszący w podróży inwalidzie wojennemu/wojskowemu zaliczonemu do I gr. inwalidów
    POSEŁ 100 Poseł na terenie całego kraju
    SENATOR 100 Senator na terenie całego kraju
    OPIEKUN OSOBY NIESAMODZIELNEJ 95 Opiekun towarzyszący osobie niezdolnej do samodzielnej egzystencji
    DZIECKO 4-5 LAT 37 Dzieci powyżej 4 lat do rozpoczęcia odbywania obowiązkowego rocznego przygotowania przedszkolnego
    ŻOŁNIERZ SŁUŻBY ZASADNICZE 78 Żołnierze odbywający niezawodową służbę wojskową
    ŻOŁNIERZ ŻW 78 Żołnierze Żandarmerii Wojskowej oraz wojskowych organów porządkowych wykonujący czynności urzędowe patrolowania i inne czynności służbowe
    NIEWIDOMY 37 Osoby niewidome, nie uznane za osoby niezdolne do samodzielnej egzystencji
    INWALDA WOJENNY 37 Inwalida wojenny lub wojskowy
    KOMBATANT 51 Kombatant lub inne osoby- emeryci, renciści, inwalidzi
    OSOBA NIESAMODZIELNA kZ 49 Osoby niezdolne do pracy i samodzielnej egzystencji oraz posiadające znaczny stopień niepełnosprawności lub inwalidzi I grupy
    DZIECI DO LAT 4 – OS MAŁOLETNIIA 78 Dzieci do lat 4 (zajmujące miejsce)
    WETERAN INWALIDA 37 Osoba poszkodowana pobierająca rentę inwalidzką z tytułu
    urazów lub chorób powstałych w związku z udziałem w działaniach poza granicami państwa
    ULGI USTAWOWE PRZYSŁUGUJĄCE PRZY BILETACH MIESIĘCZNYCH
    NAUCZYCIELE 33 Szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych publicznych lub niepublicznych o uprawnieniach szkół publicznych
    NAUCZYCIELE 33 Akademiccy
    DZIECI 49 Dzieci i młodzież w okresie od rozpoczęcia odbywania obowiązkowego rocznego przygotowania przedszkolnego do ukończenia gimnazjum, szkoły podstawowej lub ponadgimnazjalnej- publicznej lub niepublicznej o uprawnieniach szkoły publicznej, nie dłużej niż do ukończenia 24 roku życia
    STUDENCI 51 Do ukończenia 26 roku życia
    DOKTORANT BM 51 Do ukończenia 35 roku życia
    DZIECI NIEPEŁNOSPRAWNE 78 Dzieci i młodzież dotknięte inwalidztwem lub niepełnosprawne